Facebooklinkedin (4) (2).png  

Typický průběh řešení výzkumné zakázky1_vyslechnemee.jpg

Vyslechneme vás, abychom zjistili, s čím vám můžeme pomoci. Všechna vaše očekávání a potřeby jsou pro nás důležité. Zároveň se vás doptáme na všechno, co podle naší zkušenosti potřebujeme vědět a doporučíme osvědčené rady a tipy k řešení.

2_navrhnemee.jpg

Navrhneme výzkumný design: stanovíme optimální techniku sběru dat a doporučíme vám velikost výzkumného vzorku. 

Zvolená technika sběru dat a velikost souboru mají zásadní vliv na cenu, proto vám připravíme hned několik možností k vašemu rozhodnutí.

 


3_dotaznikk.jpg

Nachystáme dotazník/scénář, případně dotazníky/scénáře (pokud zkoumáme více druhů subjektů) a/nebo další výzkumné nástroje (archy pro záznamy pozorování, formuláře pro expertní hodnocení). Návrhy výzkumných nástrojů vám pošleme k připomínkování, podle kterého je upravíme, přičemž proces úprav se může několikrát zopakovat – důležité je, abyste s výsledným dokumentem byli spokojeni.

4_pilotazz.jpg

Provedeme pilotáž, tj. ověříme na vzorku respondentů, zda jsou otázky srozumitelné, zda jsou schopni na ně odpovídat, zda měříme to, co měřit chceme apod. Pokud je vše v pořádku, zahajujeme ostrý sběr dat. Když zjistíme problém, navrhneme úpravu a představíme vám finální verzi výzkumného nástroje.

 


5_sber_datt.jpg

Kompletně zorganizujeme a zajistíme sběr dat: naprogramujeme dotazníky pro elektronický sběr (CAWI), proškolíme tazatele a zajistíme jejich kontrolu, zabezpečíme místnosti a techniku pro fokusní skupiny apod. Vše zajistíme na klíč, se sběrem nemáte žádné starosti a jste jen průběžně informováni o jeho průběhu, nasbíraných počtech respondentů, naplnění kvót apod. 

6_kontrola_cisteni.jpg.jpg

Provedeme kontrolu a čištění dat: kontrolujeme úplnost dotazníků, jejich logickou koherenci apod. Systémem několika na sobě nezávislých metod garantujeme, že do analýz se dostanou jen správná a spolehlivá data.7_zpravaa.jpg

Zpracujeme výstupní zprávu, připravíme datovou matici, prezentaci, infografiky, dashboardy dle vašeho přání. Samozřejmostí je, že vám předáme finální podobu výzkumných nástrojů a originální data, abyste si kdykoli mohli náš výzkum zkontrolovat.

Délku a míru odbornosti jazyka zprávy přizpůsobíme vašim potřebám. Pokud ve zprávě potřebujete cokoli doplnit, vysvětlit nebo upravit, rádi to provedeme. 

8_prezentace.jpg

Výsledky odprezentujeme klíčovým osobám, kterým je výzkum určen. 

Jsme plně vázáni mlčenlivostí o zjištěních z vašeho výzkumu. Pokud je ale chcete co nejvíce rozšířit, rádi vás podpoříme uveřejněním zprávy nebo informací o výzkumu na našem webu
a sociálních sítích.


Jsme připraveni přizpůsobit se vašim potřebám a domluvit se na dodávce kompletního řešení (služby na klíč) nebo jen částečného plnění. Ozvěte se nám!

 

Kontaktní formulář