Facebooklinkedin (4) (2).png

Tazatelé v rámci celé ČR a SR

Jsme profesionálové v sociologickém a marketingovém výzkumu. Jsme inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme zodpovědné a zvědavé lidi a dlouhodobě s nimi pracujeme. Také máte jednu z výše uvedených vlastností? Chcete společně s námi vytvářet průzkumy trhu pro různé společnosti a průzkumy veřejného mínění pro města, kraje a další úřady?

Přidejte se do našeho týmu tazatelů!

Jaká je náplň práce?

  • Zjišťování odpovědí na otázky z předem připraveného dotazníku. Jedná se o rozhovory s lidmi na různá témata, nikoliv o prodej.

Požadujeme:

  • Dobré komunikační dovednosti
  • Nebojácnost v oslovování lidí
  • Dobrou znalost češtiny nebo slovenštiny (nepravidelně realizuje i šetření cizinců v ČR, takže využíváme i tazatele hovořící anglicky, německy, rusky, ukrajinsky, vietnamsky a dalšími jazyky, nicméně většina výzkumů je v češtině/slovenštině)
  • Pečlivost, proaktivitu, spolehlivost
  • Sebemotivaci, schopnost sebeřízení a zájem o rozvoj

Nabízíme:

  • Možnost zajímavého přivýdělku (šetření přidělujeme nepravidelně, podle toho, v jakém regionu a kde máme jaké zakázky, odměňujeme za výsledek, tedy většinou za úplné a správně vyplněné dotazníky)
  • Flexibilní práci v okolí vašeho bydliště (tazatel se vždy může rozhodnout, zda se zapojí do konkrétního výzkumu)
  • Praxi a zázemí v zavedené a renomované výzkumné agentuře

Máte zájem?

Jednoduše se zaregistrujte do naše online panelu, kde zvolíte možnost stát se tazatelem.

V případě, že potřebujete pomoci, obracejte se na Anetu Fialovou, manažerku panelu a tazatelské sítě (734 579 087; aneta.fialova@inboox.cz).