Facebooklinkedin (4) (2).png  

Analýza poptávky a nabídky


Potřebujete analyzovat poptávku a nabídku po svých službách nebo produktech ať již na českém nebo zahraničním trhu? 

Díky analýze poptávky a nabídky je možné vysvětlit a předpovědět změny v cenách i v množství zboží a služeb na konkurenčních trzích. Pomůžeme vám zjistit, jak si stojí poptávka a nabídka po službách nebo produktech, které poskytujete nebo plánujete uvést na trh.

Nejprve se seznámíme s vaším produktem/službou a provedeme samotnou analýzu založenou na veřejných i našich licencovaných zdrojích.

Kromě zpracovaní analýzy nabízíme také průzkum trhu pomocí standardního dotazování (CAPI, CAWI, CATI, PAPI), ale také focus groups, mystery calling, mystery shopping, či využití našeho vlastního panelu respondentů. Zajistíme pro vás reprezentativní šetření. 

Zpracujeme pro vás jasný a přehledný grafický výstup, včetně prezentací či infografik. Data pro vás interpretujeme a doporučíme konkrétní kroky, které by bylo vhodné podniknout pro úspěšný prodej. V rámci výzkumu vaše produkty přímo neprodáváme, to ani z hlediska etiky výzkumu nemůžeme. Často však na zajímavý výrobek nebo službu díky výzkumu upozorníme, což je pro naše klienty příjemný sekundární efekt, za který neplatí. Pro samotnou podporu nebo realizaci vašeho prodeje můžeme doporučit služby některých našich partnerů, případně portály, které sami využíváme