Facebooklinkedin (4) (2).png  

Nabídka spolupráce pro nakladatele, vydavatele a držitele autorských práv


Nejsme pyšní, nemáme žádné předsudky a prodej knih pro nás není na prvním místě o zisku. Neslibujeme na začátku zázraky a nežádáme exkluzivitu ani lichvářská procenta. Jsme otevřeni férové diskuse se všemi, velkými i malými, kteří mají knihy na skladě nebo by chtěli vydat reedice, ať již mají kompletní tiskové podklady nebo jen drží autorská práva k rukopisům.

Takže, ať již jste vydali vlastním nákladem jen jednu knihu spíše pro radost, nebo jste úspěšní vydavatelé, kteří jen hledají další distribuční kanál, budeme s vámi rádi spolupracovat. Pomáháme s prodejem úplně nových knih, ale nebráníme se ani spolupráci se staršími vydavateli nebo jejich dědici, kterým zbyly místnosti plné nově zabalených knih staršího data vydání, které se jim dosud nepodařilo prodat.

Hotové knihy bereme obvykle do komise a pak se je snažíme prodat přes e-shop, na našich provozovnách, rozesílkou kampaní, pořádáním autogramiád a autorských čtení, prodejem na tematických konferencích, marketingem na sociálních sítích apod. Za prodejní aktivity od vás nechceme žádné platby, děláme je v rámci naší marže a odpovídají standardní marži knihkupectví. Pokud pro vás komise není řešením, v některých případech menší zásoby knih také vykupujeme. 

Stejně tak se můžeme domluvit na nákupu autorských práv ke knihám nebo společném zařízení dotisku. Jestliže už na to nemáte čas, energii nebo peníze, rádi toto do našeho společného podniku vložíme, aby se kvalitní knihy dostaly na svět a ke čtenářům.

Máte-li tedy nějaké knihy nebo zajímavá autorská práva a zájem o spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat na leona.orsagova@inboox.cz. Rádi vám pomůžeme se zhodnocením vašich aktiv.