Facebooklinkedin (4) (2).png  

Spolupráce pro vydavatele


Nejsme pyšní, nemáme žádné předsudky a prodej knih pro nás není na prvním místě o zisku. Neslibujeme na začátku zázraky a nežádáme exkluzivitu ani lichvářská procenta. 

Takže, ať již jste vydali vlastním nákladem jen jednu knihu spíše pro radost, nebo jste úspěšní vydavatelé, kteří jen hledají další distribuční kanál, budeme s vámi rádi spolupracovat. Pomáháme s prodejem úplně nových knih, ale nebráníme se ani spolupráci se staršími vydavateli nebo jejich dědici, kterým zbyly místnosti plné nově zabalených knih staršího data vydání, které se jim dosud nepodařilo prodat.

Typicky bereme knihy do komise a pak se je snažíme prodat přes e-shop, na našich provozovnách, rozesílkou kampaní, pořádáním autogramiád a autorských čtení, prodejem na tematických konferencích, marketingem na sociálních sítích apod. Za prodejní aktivity od vás nechceme žádné platby, děláme je v rámci naší marže odpovídají standardní marži knihkupectví. 

Pokud pro vás komise není řešením, v některých případech menší zásoby knih také vykupujeme. Stejně tak se můžeme domluvit na nákupu autorských práv ke knihám nebo společném zařízení dotisku.

Máte-li tedy nějaké publikace a zájem o spolupráci s námi, neváhejte nás kontaktovat na leona.orsagova@inboox.cz.