Facebooklinkedin (4) (2).png  

Provedení rozhovorů


Potřebujete pomoci s provedením rozhovorů? Zajistit zkušené tazatele pro kvantitativní i kvalitativní rozhovory? Pro osobní dotazování ve vybraných lokalitách či pomocí videohovorů nebo klasických telefonických hovorů?

Rádi vám pomůžeme.

Na vaše přání vám pomůžeme i jen s konkrétní částí výzkumu, v tomto případě s provedením rozhovorů.

Pomůžeme vám s přípravou scénářů k rozhovorům a pokud máte připraveny vlastní, zkonzultujeme a poradíme vám s jejich úpravou po odborné stránce.

Pro samotnou realizaci rozhovorů máme k dispozici zkušený tým sociologů a psychologů a dalších odborných konzultantů, kteří odborně provedou rozhovory tak, aby pro vás výsledky byly maximálně užitečné i v případě náročných odborných kvalitativních výzkumů. Pro jednodušší kvantitativní šetření pak disponujeme celorepublikovou sítí tazatelů o velikosti více než 600 zkušených a osvědčených tazatelů.

Pokud potřebujete pomoci i s dalšími částmi výzkumu, například s přepisy či následnou analýzou rozhovorů, jsme vám k dispozici.

My v Inbooxu umíme a rádi zajišťujeme komplexní řešení na klíč, ale stejně tak poskytujeme i jen ty dílčí služby, které potřebujete.