Facebooklinkedin (4) (2).png  

Inboox podepsal smlouvu s Muzeem Tomáše E. Müllera

22. 4. 2022 podepsal Inboox smlouvu s Muzeem Tomáše E. Müllera, které tak rozšířilo řady organizací, jejichž kvalitním publikacím pomáháme s distribucí a prodejem. Nově tak v naší nabídce najdete zejména historické publikace o volnyňských Češích (Na pozvání cara) či z doby druhé světové války (Československé legendy s odstřelovačskou puškou, Domácí odboj na Valašsku za 2. světové války). Tradice volyňských Čechů přibližuje také unikátní česko-ukrajinská čítanka (Čítanka (nejen) pro volyňské Čechy), která se nyní může hodit i pro výuku nebo volnočasové aktivity ve smíšených česko-ukrajinských kolektivech, jakkoli si nikdo při jejím vydání nedovedl představit, jaká situace po 24. 2. 2022 nastane.

Všechny knihy už najdete na e-shopu naší skupiny. Po objednání Vám je zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout na našich provozovnách v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a v České Lípě.

Posláním distribuční divize naší knižní sekce je pomáhat na světlo kvalitním titulům menších nakladatelství či samostatných autorů, kteří nemají dostatek prostředků, sil či času na prosazení jejich publikací do mainstreamu. Pomáhat krásným (novým i starším knihám), aby neskončily ve sběru nebo neležely ve skladech, ale aby si našly svého laskavého čtenáře. A čtenářům, kteří vyhledávají i jinou četbu než jen best sellery, aby podle svého vkusu objevili ty správné kusy.