Facebooklinkedin (4) (2).png

Sociolog

Společnost Inboox CZ, která se zabývá realizací kvantitativních i kvalitativních sociologických, politologických, psychologických a ekonomických výzkumů a průzkumů veřejného mínění, hledá novou posilu do týmu na pozici sociologa.

Náplň práce:

  • Příprava výzkumných nástrojů (dotazníků, scénářů rozhovorů a fokusních skupin), sestavení vzorku respondentů (kvótní výběr) a vyhodnocení kvantitativních i kvalitativních výzkumů (desk research, analýza dat, interpretace výsledků)
  • Spolupráce s dalšími členy týmu (odborníky a projektovými manažery odpovědnými za sběry dat)
  • Účast na jednání s klienty (upřesnění zadání, prezentace výsledků)
  • Příprava designů výzkumů, spolupráce na přípravě nabídek pro klienty

Místo výkonu práce:

  • Pracovní místo na některé z našich poboček (Brno – preferované, Praha, Ostrava, Olomouc, Česká Lípa, České Budějovice, Plzeň, Most) s možností částečného home office (2-3 dny v týdnu)
  • Odborné vedení týmu je v Brně, zde můžete nejvíce využít podporu kolegů. Při práci z jiných poboček je potřeba počítat s poradami/společnými pracovními dny v Brně s frekvencí cca 1x měsíčně. Co lze, řešíme online, ale něco je třeba osobně.

Předpoklady:

  • Ukončené magisterské vzdělání v oboru sociologie, případně příbuzných oborů: demografie, statistika, sociální antropologie, sociální práce, psychologie, politologie či ekonomie
  • Dobrá znalost práce s MS Excel (práce s datovou maticí, čištění a analýza dat, vícestupňové třídění dat, převážení souboru apod.)
  • Dokončené magisterské vzdělání s praxí je výhodou, ale přijímáme i čerstvé absolventy
  • Týmová spolupráce, ale i schopnost a ochota pracovat samostatně na svěřeném projektu

Výhodou:

  • Zkušenost s prováděním výzkumů a/nebo evaluací, zpracováním výstupních zpráv (sociálněvědní výzkum, marketingový průzkum, ekonomické analýzy apod.)
  • Schopnost navrhnout/připomínkovat výzkumný design, organizovat sběr a zpracování dat, dovednost vést rozhovory, fokusní skupiny a provádět kvalitativní analýzu
  • Znalost práce se SW pro kvantitativní (SPSS, STATA, R) a/nebo kvalitativní analýzu (MAXQDA, Atlas.ti)
  • Zkušenost s programy interaktivní prezentace dat (Power BI, Tableau apod.)

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Mzda na základě zkušeností a rozsahu kompetencí (27 000-37 000 Kč hrubého měsíčně) + možnost výkonových bonusů
  • Zázemí úspěšné a rostoucí výzkumné společnosti s vlastním panelem, řadou zajištěných zakázek z veřejného i soukromého sektoru, s vlastní tazatelskou sítí a silným zázemím mateřské společnosti (projektoví manažeři, administrativní pracovníci apod.)
  • Velmi otevřenou strategii profesního i kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu, volitelný home office, čtyři týdny dovolené + 3 dny sick days

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat!

Obracet se můžete na Anetu Fialovou, organizační a rozvojovou manažerku (734 579 087, aneta.fialova@inboox.cz).